Roverské Setkání - RovSet

Chyběla vám na okrese akce pro lidi od 15 do 26 let?
V tom případě máme dobrou zprávu.
Je to tady – RovSet, roverské setkání pro všechny rovery a rangers z okresu Zlín.

ROVSET 24. – 26. května 2024

Akce proběhne na Zikmundově 24.-26. května 2024.
Sraz na akci bude v pátek – přijíždět můžete od 17 hodin, zahájení bude v 19 hodin.
Konec akce bude v neděli v 11 hodin.

Co můžete čekat?

Není to tradiční výprava, kde vám bude někdo říkat, co kdy máte dělat.

Akce bude mít program od samotných účastníků – to, jak akci prožijete, bude na každém.
Zamyslete se, co chcete zažít, s kým a co můžete udělat pro to, aby to bylo přesně takové, jaké chcete.

No dobře, jak to bude fungovat v praxi?

V ideálním případě vznikne akce, kde si každý najde to svoje:

odpočinek a motivaci,
pokec s ostatními,
krátké inspirativní workshopy, které si připravíme my sami,
hry, které si bude moct zahrát s někým jiným než s dětmi,
skautské dovednosti
a další program, který si kdo připraví.

Co máme zatím na programu?

Už teď se můžete těšit na broušení nožů s Pérákem, ukázku a test přípravy kávy s Rockym, základy twerku s Dagou, grafické shrnutí vztahů s Boxtrou… další workshopy jsou na vás.
Kluci z 45 OLM si připraví bojovku.
Hledáme kytaristy k ohni a někoho, kdo by si přípravu ohně vzal na starosti.
Je úplně v pohodě nabídnout pomoc se zajištěním akce, pokud nemáte čas a chuť si připravit program. Ale budeme moc rádi, když si připravíte cokoliv.

Jak to bude akce vypadat na místě se ukáže podle toho, kdo na akci dojede a co si kdo připraví.

Přihlašování

na AKCI

Na akci je třeba se přihlásit přes google formulář – vyplníte, co od akce čekáte (to ovlivní nač se zaměříme) a co na akci můžete připravit vy sami.

Z toho uděláme nástřel programu, který společně doladíme v pátek večer.

popis cesty na zikmundov, pokud jedete autem ze zlína

Za Lukovem jeďte směrem na Kašavu po silnici 489, minete křižovatkou na Velíkovou, jedete po hlavní silnici a před horizontem je u myslivecké chaty ostrá zatáčka vlevo dolů. Na tu vjedete a pokračujete dolů.  Pozor, cesta není nic moc a postupně se zhoršuje. Cesta se stočí ostře vpravo, jedete nahoru a po 150 m uvidíte vpravo velkou bílou jurtu, za ní je základna a nad ní je parkoviště.

gps souřadnice: 49.2937494n, 17.7537292e