Zlínský rádce

Vítejte na úvodu je skautskému rádcovskému webu okresu Zlín

Nalezete zde informace k akcím či kurzům pořádaným jednotkou okres Zlín.

Mezi největší akce, které vám nabízíme patří RK Odraz pořádaný v Luhačovicích založený v roce 2022, Rádcovké setkání, které na něj volně navazuje a jež se v letošním roce dočká již třetího ročníku. Letošní novinkou bude akce pro rovery a rangers – RoVíZ.
Mezi další akce, vhodné nejen pro rádce, můžeme zařadit mimo jiné i akce pořádané Skautským institutem Zlín v jehož kalendáři můžete najít akce od tanečního večera přes ohníček a mnoho dalšího. Ve svém volném čase můžete vyrazit jak sami tak i s vaší družinou či oddílem na okresní základnu Zikmundov. Na základně se konají různé akce, například Zikmund-OFF a zejména okresní brigády, které slouží mimo jiné i jako místo setkávání skautů, skautek, roverů, rangers a oldskautů z celého okresu.

Neotálej tedy a přijeď na některou z našich akcí!